Оплата та доставка

Оплата та доставка


Оплата

Для всіх придбаних товарів оплата може бути здійснена:

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива на всій території України. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам розрахунковий документ.

Готівкою при отриманні товару

Оплата готівкою в момент доставки замовлення. Покупець передає гроші експедитору-касиру і отримує замовлений товар.

По безготівковому розрахунку

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з поточного рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш поточний рахунок.

 

Безготівковий розрахунок

Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. Після оформлення замовлення на сайті дочекайтеся дзвінка менеджера служби підтримки або надішліть документи для оформлення рахунку-фактури на електронну пошту sa@mobele.it В темі листа, будь ласка, вкажіть номер вашого замовлення.

Список необхідних документів для юридичних осіб: 
– свідоцтво про державну реєстрацію або виписка з єдиного державного реєстру;
– свідоцтво про реєстрацію як платника податку на додану вартість (за наявності)
– свідоцтво про реєстрацію як платника єдиного податку (за наявності);
– контактний номер телефону організації.

Список необхідних документів для фізичних осіб: паспорт (реєстрація на території України), ідентифікаційний номер.

Термін дії рахунку-фактури — 3 календарних дні. Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.


Доставка

Способи доставки:

Самовивіз 

Чудова можливість забрати замовлення у зручний для вас час без додаткової плати за доставку. Також у магазині ви можете проконсультуватися з нашими експертами.

Зробіть замовлення на сайті або за номером телефону 095 311 99 66. Ви отримаєте додаткове SMS-сповіщення про готовність вашого замовлення. Перед візитом у магазин обов’язково переконайтеся, що у Вас є номер підтвердженого замовлення або ж вкажіть мобільний номер телефону. 

Замовлення зберігається у магазині протягом 3 днів.

 

Доставка товарів кур’єром Luxe Cube 

Здійснюється з 9:00 до 21:00. Бажану дату та часовий інтервал доставки можна обрати під час оформлення замовлення на сайті або за номером телефону 095 311 99 66. 

Попередньо кур’єр зателефонує вам за 1 годину до доставки. Наші співробітники доставки проведуть початкову перевірку на відсутність зовнішніх пошкоджень та переглянуть комплектність. А також віддадуть заповнений гарантійний талон та інші супровідні документи. 

Доставка замовлень на суму від 500 гривень здійснюється безкоштовно.
Доставка замовлень на суму до 499 гривень — від 35 гривень (вартість доставки визначається територіальною зоною, об’ємною вагою і задекларованою митною вартістю товару).

 

Доставка замовлення у будь-яке відділення «Нова Пошта» 

По всій Україні займає від одного до трьох днів. Під час замовлення менеджер інтернет-магазину узгодить з вами дату доставки. Також вартість та термін доставки вказані на сторінці товару на сайті.

Зверніть увагу, що послуга «Грошовий переказ» оплачується інтернет-магазином. Після надходження замовлення у відділення ви отримаєте SMS-сповіщення з інформацією про це, а також з номером експрес-накладної.

Сплачений наперед товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка, за наявності документів, що засвідчують особу (паспорт або водійське посвідчення). Для отримання замовлення по накладеному платежу при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення), а у разі якщо сума перевищує 15 000 грн — додатково ідентифікаційний код. 

Замовлення зберігається у відділенні «Нова Пошта» протягом 7 днів.

 

Важливо!
Замовляючи доставку товарів сторонніми кур’єрськими службами, рекомендуємо перевіряти наявність всіх товарних позицій у замовленні, а також їх зовнішній вигляд безпосередньо у відділенні. У разі виявлення пошкоджень або неповної комплектації необхідно відмовитися від відправлення та оплати. Потім обов’язково повідомити про те, що трапилося за телефоном 095 311 99 66