Як обрати кабель для смартфона?

Як обрати кабель для смартфона?

Хто з нас не стикався з проблемами USB-кабелів, що швидко втомлюються від експлуатації, згинаються та в кінці перетворюються в лахміття з проводами, що стирчать? Як же вибрати ідеальний USB-кабель.

Якість збірки
Перед тим, як купити кабель, уважно подивіться на нього – поверхня та з’єднання повинні бути гладкими, без нерівностей, штекер не повинен хитатися. Про якість говорить і упаковка – якщо вона зручна і міцна, велика ймовірність, що виробництву самого кабеля приділили не менше уваги.

Металева обплетення
Найміцніші кабелі – з металевої опліткою, вони менше плутаються, неперегинаються, не ламаються. Такі коштують дорожче, ніж звичайні покриті пластиком, але служать удвічі довше і виглядають більш стильно.

Швидка зарядка
Якщо хочете заряджати свої пристрої швидше, вибирайте кабель який підтримує функцію Quick Charge.

Додаткова довжина
Бракує довжини звичайного кабелю? Купіть подовжений, життя заграє новими фарбами, коли більше не буде потрібно втискати в стіну поряд з розеткою.

Універсальний роз’єм – USB Type-C
Останнім часом поширення набуває специфікація USB Type C – все більше виробників техніки зупиняють свій вибір на цій технології. У чому ж її переваги. Перше – симетричність. USB Type C – це тип роз’єму, при якому кабель можна вставляти обома сторонами, як у випадку з Lightning для iPhone. Друга перевага – збільшена потужність, що дозволяє істотно зменьшити час зарядки пристроїв і забезпечує швидкісну передачу даних. Можливо, дуже скоро USB Type C стане самим універсальним стандартом, і кабелі з таким роз’ємом будуть підходити до будь-яких пристроїв.

Приємні дрібниці
Швидко знайти телефон що заряджається в темряві допоможе кабель з підсвічуванням, і це не тільки декоративна функція. Smart-підсвічування показує синій колір, якщо відбувається швидка зарядка, червоний – в разі стандартної швидкості, а якщо гаджет заряджений – власник дізнається це по спокійному зеленому світінням.

Сумісність з Apple
Якщо оригінальний кабель від iPhone зносився і не може більше виконувати свої функції, радимо пошукати новий серед виробників, що мають ліцензію Apple. Всі вони повинні мати спеціальні чіпи, які будуть заряджати смартфон навіть після оновлення системи. Шукайте на упаковках маркування MFI (Made For iPhone / iPod / iPad), а назву виробника у списку на сайті Apple.

Кабелі від сумнівних виробників купувати не варто: не кажучи про те, що це небезпечно для телефону, 50% з них виходять з ладу в найближчі пару місяців.