Корисні налаштування для кожного смартфона/

Корисні налаштування для кожного смартфона/

Смартфон – це перш за все «розумний» мобільний телефон, а значить з його примхами і незручностями можна не миритися, а налаштувати гаджет так, щоб ним було максимально зручно і приємно користуватися кожній конкретній людині. Однак не всі користувачі знають, які корисні й зручні налаштування приховує в собі їх смартфон. Далі розглянемо основні налаштування смартфона, які можуть значно полегшити життя кожному.

Як заборонити смартфону з android засмічувати екран ярликами?

Для цього необхідно в налаштуваннях Google Play прибрати галочку з можливості «додавати значки». Після цього головний екран смартфона більше не буде засмічуватися непотрібними ярликами.

Як зберегти всі звичні програми та ігри при переході на новий смартфон?

Якщо Ви купили новий гаджет в нашому інтернет-магазині мобільних телефонів і смартфонів «GSM-ka», то зовсім необов’язково запам’ятовувати або записувати всі свої улюблені програми та ігри, щоб потім встановити їх на новому телефоні. Знадобиться лише зайти в Google Play, далі вибрати пункт «Мої додатки» і побачити список всіх додатків та ігор, які коли-небудь встановлювалися. Далі з цього меню можна встановити будь-які вибрані додатки за один раз – для цього необхідно виділити потрібні програми і натиснути кнопку «Встановити». Доведеться почекати і нікуди не поспішати – смартфону буде потрібен час, щоб все встановити.

Як видалити нав’язливі повідомлення в окремих додатках?

Рано чи пізно на новому смартфоні з’явиться такий додаток, який буде постійнно відволікати своїми повідомленнями. Щоб убезпечити себе від подібного, необхідно в налаштуваннях системи, вибрати пункт «Додатки», а там вказати «Блокувати повідомлення» від обраних додатків. Дані зміни не позначаться на роботі гаджета.

Як продовжити час роботи смартфона в іграх?

У деяких моделях сучасних пристроїв є можливість переналаштувати процесор або розширення екрана для того, щоб мобільний телефон витримав будь-яку сучасну гру з безліччю графічних елементів і 3-D ефектами. Необхідно перейти в налаштування системи і відшукати пункт меню «Акумулятор енергозбереження», де необхідно буде знайти спеціальну опцію, активувавши яку смартфон навчитися економити енергію в іграх. У деяких смартфонах така опція називається «Game Launcher». Іноді така настройка знижує якість графіки, але в цілому на якості гри це не відображається.

Як налаштувати зручну клавіатуру на смартфоні?

Варто відзначити, що дизайн звичайної клавіатури на смартфонах досить строкатий і у кожного виробника свій. Якщо Ви постійно бурчите на свій смартфон, помилки при наборі, відсутність необхідних знаків або букв, можна спробувати вирішити всі питання скачавши спеціальний додаток «Google клавіатура». У ньому багато зручних налаштувань, він вміє запам’ятовувати слова користувача, синхронізувати його звичний набір слів на всіх пристроях і має набагато більш акуратний і зручний вигляд. Але крім установки спеціального додатку, можна також в налаштуваннях системи знайти пункт «Мова і введення», де є можливість задати або відключити необхідні настройки.

Як зробити режим «не турбувати» або «турбувати, тільки якщо дуже потрібно»?

Мобільні телефони від інших гаджетів відрізняється насамперед тим, що через них можуть дійсно «дістати», у всіх сенсах цього слова, в будь-якому місці і в будь-який час доби. Щоб якось взяти цей процес під контроль можна скористатися режимом «не турбувати», який доступний в багатьох версіях мобільного ПЗ. При активації даного режиму смартфон перестає видавати будь-які звуки, крім сигналу будильника. Використовувати даний режим можна як за розкладом, так і в ручному режимі. А щоб в разі надзвичайних ситуацій Вам могли додзвонитися, необхідно поставити галочку біля опції «повторювані виклики». Також можна окремо налаштувати групу контактів, від яких виклики будуть прийматися завжди.

Як налаштувати автоматичне відкриття посилань в необхідному додатку?

Для цього необхідно відкрити налаштування системи, вибрати пункт «Додатки», далі «Відкривати за замовчуванням», а там вказати чи відправляти кожен раз в потрібну програму з будь-якого посилання на релевантний сайт.

Ми розглянули найпопулярніші налашьування смартфона, які можуть бути корисними всім користувачам. Однак на кожному гаджеті, кожній версії його програмного забезпечення можуть бути свої особливості та нюанси – використовуючи зазначену інформацію і здоровий глузд кожен зможе налаштувати свій смартфон під свої потреби. Головне, що тепер Ви знаєте – багато незручностей в смартфоні можна виправити досить легко і швидко.