Види зарядних пристроїв.

Види зарядних пристроїв.

Головним життєво важливим фактором для роботи гаджетів є їх заряд. Для повноцінного поповнення енергією портативної техніки потрібно мати зарядний пристрій. В основному зарядка завжди йде в комплекті до того чи іншого гаджету. Але буває так, що такий пристрій ламається або користувачі потребують додаткового. Адже зручно, коли на роботі і вдома є де поповнити батарею і не потрібно весь час тягати за собою зарядний пристрій. Виробники продумали все до дрібниць, тому всі зарядні пристрої поділяють на три типи:

У чому особливість цих зарядок і як вони працюють, ми розглянемо докладніше в цій статті.

Мережеві зарядні пристрої – то до чого ми давно звикли

Найбільш поширеним і давно знайомим для нас усіх, є мережеві зарядні пристрої. Вони завжди входять в комплект до гаджетам і працюють від електричної мережі. За конструкцією вони можуть бути єдиним пристроєм із зарядним блоком, виделкою, шнуром-конектором. А є просто блок-адаптер з USB входами до якого окремо вставляється дріт з USB-microUSB, Type-C, Apple lightning.

Мережеві зарядки поділяють на імпульсивні і трансформаторні. У першому випадку такі зарядки піддаються перепадів напруг, а в другому варіанті зарядок є захисні функції і запас струму.

Якщо Ви з якоїсь причини шукаєте мережеву зарядку до вашого пристрою, то кращим рішенням стане придбання оригінальної зарядки, сумісної з тією моделлю мобільного смартфона, що у Вас є. Коли ж пошук спрямований на універсальне мережеве зарядний пристрій для поповнення батареї декількох гаджетів, то слід розглянути USB-2.

Автомобільні зарядні пристрої – зручність в машині

Багато користувачів, що мають машину, для свого комфорту тримають в ній автомобільний зарядний пристрій. Працює така зарядка від прикурювача, що дуже зручно, коли ти в дорозі і не маєш можливості або часу зарядити свій смартфон де-небудь в іншому місці.

Все азу можна розділити на три види:
1. USB-адаптер – для цього пристрою у Вас повинен бути свій кабель USB-microUSB, Type-C, Apple lightning адже в комплекті до такого азу він не завжди йде.
2. Пристрій з вбудованим проводом – головний критерій вибору в представленому пристрої – це відповідний тип коннектора, адже майже вся сучасна техніка має роз’єм живлення формату microUSB, а ось більш старі моделі мають свій тип роз’єму, тому тут потрібно бути більш уважним.
3. Бездротова автомобільна зарядка – це новий крок в лінійці зарядних пристроїв. Їх величезна перевага у відсутності проводів і універсальності – підходить до кожного пристрою у якого є функція бездротової зарядки.

Якщо Ви шукаєте саме азу і не знаєте всіх тонкощів, радимо ознайомитися зі статтею «Як вибрати гарне автомобільний зарядний пристрій?» На нашому сайті.

Бездротові зарядні пристрої – новинка, що стрімко рветься вперед

Новим словом на ринку електроніки стали бездротові зарядні пристрої. Це девайси, які працюють за принципом електромагнітної індукції з головним елементом – індукційної котушкою. Вони мають цікавий дизайн, не впливають на здоров’я, адже максимально скорочує випромінювання електромагнітного поля. Простота експлуатації: досить помістити смартфон на зарядної гаджет і вони синхронізуються автоматично. Але головне – це універсальність, що дозволяє зарядити практично будь-яку техніку, яка підтримує функцію безпровідний зарядки, без механічного контакту, при цьому роз’єми не використовуються, а тому не зношуються. Ми хочемо відзначити, що крім купи переваг, слід враховувати і розуміти вади цього механізму. Бездротові зарядні пристрої в два рази довше за часом поповнюють енергію ніж стандартні мережеві зарядки. Недостатня ефективність представлених пристроїв полягає в втрати енергії до 40%. Телефон може перегрітися – це впливає на працездатність самого зарядного девайса і смартфона.

Як Ви бачите бездротові зарядки цікавий новий варіант, що має позитивні і негативні сторони, які повинні знати всі покупці при виборі.